Avcılar Ambarlar Diğer Sağlık Personeli Kursu 0 552 860 76 10 

Avcılar Ambarlar Diğer Sağlık Personeli Kursu
Avcılar Ambarlar Diğer Sağlık Personeli Kursu

Avcılar Ambarlar Diğer Sağlık Personeli Kursu olan Asya Akademi olarak A,B,C sınıfı iş güvenliği kursu, işyeri hekimliği kursu, işyeri hemşireliği kursu, temel isg kursu ve hijyen kursu vermekteyiz. Sizde eğitiminizi Asya Akademi’den alın, başarıyı yakalayın. Nerede olursanız olun, Türkiye’nin her yerinden bir telefonla bize ulaşabilirsiniz. Acele edin, fırsatlarımızı kaçırmayın.

Asya Akademi Diğer Sağlık Personeli Kurslarında Öncü İsim Olmaya Devam Ediyor

Avcılar Ambarlar Diğer Sağlık Personeli Kursu eğitimleri Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş eğitim kurumları tarafından düzenlenir.  Bakanlık onaylı diğer sağlık personeli kurslarımızla Asya Akademi olarak eğitim faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz.

Diğer sağlık personeli kursu Asya Akademi bakanlık onaylı olarak gerçekleştirdiği eğitimlerini tamamen uzaktan eğitimle gerçekleştiriyor. Bakanlık onaylı diğer sağlık personeli kurslarımıza katılmak için bakanlık tarafından belirlenmiş olan bölümlerden mezun olmanız gerekir.

Asya Akademi diğer sağlık personeli kursu katılımcılarımızın;

Hemşirelik

Acil tıp teknisyenliği (ATT)

Çevre sağlığı teknisyenliği

Sağlık memurluğu bölümlerinden mezun olması gerekir.

Asya Akademi’de Diğer Sağlık Personeli Kursu Eğitimleri

Bakanlık onaylı diğer sağlık personeli kursu eğitimlerimiz % 100 uzaktan eğitim ile gerçekleştirilir. Eğitimlerimizin ilk kısmı offline eğitim iken, ikinci kısmı ise online eğitim olarak yapılır.

Offline eğitimler; uzaktan eğitimlerinin ilk kısmını oluşturur. Diğer sağlık personeli kursu eğitimlerinin offline eğitimleri karşımıza çevrimdışı eğitim, asenkron eğitim olarak da çıkar. Offline eğitimler program döneminde katılımcılarımızın uygun saatlerinde girebilecekleri eğitimlerdir. Bu eğitimlerimiz Asya Akademi diğer sağlık personeli kursu ana sayfasında bulunan uzaktan eğitim sekmesinden yapılır.

Online eğitimler; uzaktan eğitim ile gerçekleştirilen diğer sağlık personeli kursu eğitimlerinin ikinci ve son kısmıdır. Çevrimiçi, canlı ders olarak da anılır. Diğer sağlık personeli kursu katılımcılarımız online eğitimlerimize 09.00 – 15.00 saatleri arasında ve 15.00 – 21.00 saatleri arasında olmak üzere iki farklı grupta gerçekleştirilir. Katılımcılarımız hangi programda derse katılmak istediklerini kendileri belirleyebilirler.

Diğer sağlık Personeli Sınavları

Avcılar Ambarlar Diğer Sağlık Personeli Kursu alan katılımcılarımız ÖSYM tarafından yılda iki defa gerçekleştirilen sınavlara katılırlar. Diğer sağlık personeli kursu eğitimlerini tamamlayanların görev alabilmeleri için sınavlara katılmaları ve geçer not almaları gerekir.

Avcılar Ambarlar Diğer Sağlık Personeli Kursu eğitimlerini tamamlayan kursiyerlerimizin sınavda başarılı sayılabilmeleri için sınavda 50 soruda en az 30 doğru yapmaları gerekir.

Sınavda başarısız olan diğer sağlık personeli kursu katılımcıları tekrar eğitim alma zorunluluğu olmadan sonraki sınavlara girme hakkı elde ederler. Diğer sağlık personeli kursu katılımcıları için ÖSYM tarafından sınav sayısı sınırı yoktur. Bir defaya mahsus kurs alan katılımcılarımız kazanana dek sonraki sınavlara ÖSYM üzerinden başvuru yapıp sınavlara katılabilirler.

Diğer Sağlık Personeli Sertifikası

Asya Akademi aracılığı ile diğer sağlık personeli kursu aldıktan sonra ÖSYM tarafından gerçekleştirilen sınavlarda başarılı olanlara sertifikaları bakanlık tarafından verilir. Sertifikaların kullanımında süre sınırı olmamakla beraber 5 yılda bir vize işlemi yapılması gerekir.

Diğer Sağlık Personeli Kursu Eğitimlerinde Öncü İsimiz

İş sağlığı ve güvenliği alanında eğitimler düzenleyen Asya Akademi, diğer sağlık personeli kurslarında öncü isim olmuştur. Asya Akademi diğer sağlık personeli kurslarını uzaktan eğitim ile gerçekleştirir.

Her eğitim dönemi mevzuatlara göre güncellenen ders kitaplarımız da diğer sağlık personeli kursu katılımcılarımıza hediye gönderilir.

Avcılar Ambarlar Diğer Sağlık Personeli Kursu sınıfımız için WhatsApp ders çalışma grupları oluşturulur. Böylelikle diğer sağlık personeli kursu katılımcılarımız WhatsApp gruplarında bilgi alış verişi yapabilirler ve eğitim konularını paylaşabilirler.

Asya Akademi diğer sağlık personeli kursu katılımcılarımıza sınava hazırlık amacıyla soru çözüm ve konu tekrarı programları düzenliyoruz.

Eğitimlerimizi diğer sağlık personeli kurslarında en alt seviyede tutuyoruz. Eğitimlerimi en uygun ödeme koşulları ile yapmanızı sağlıyoruz. Tüm kredi kartlarına taksit imkanımız olduğu gibi havale olarak da ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca diğer sağlık personeli kursu eğitim ücretlerinizi kurumuzda elden ödeme şeklinde de yapabilirsiniz.

Asya Akademi diğer sağlık personeli kursu katılımcı olmak ve dahası Asya Akademi ailesinin bir ferdi olmak için artık beklemenize gerek yok. Yeni eğitim dönemi kurs kayıtlarımız başladı. Siz de bir an önce diğer sağlık personeli kursu eğitimlerimize kayıt olabilirsiniz.

Asya Akademi’ye her zaman ulaşmanız mümkün. Tamamen uzaktan eğitim olarak düzenlenen diğer sağlık personeli kursu eğitimlerimize Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz. Biz Asya Akademi olarak uzaktan eğitim diğer sağlık personeli kurslarımızla sadece bir ilin değil; tüm Türkiye’nin eğitim kurumuyuz.

Asya Akademi’ye sayfamızda bulunan telefon numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp ve Jivo canlı destek programlarımız aracılı ile de diğer sağlık personeli kursu eğitimlerimize kayıt yaptırmanız mümkün.

Kaliteli eğitimi kaliteli eğitim kurumları sağlayabilir. Asya Akademi diğer sağlık personeli eğitim kadrosu olarak Türkiye’nin en kaliteli eğiticileri eşliğinde eğitimler düzenliyoruz.

Siz değerli diğer sağlık personeli kursu katılımcıları için düzenlediğimiz kampanyalarımızdan yararlanmak için acele ediniz.

Hemen Arayın